Вісім “сухих” м’ячів: франківський “Ураган” розгромив суперників із Житомира (ВІДЕО)

22 Гру, 2020 16:43

“Дракони” у другому таймі матчу видали гольову феєрію та перемогли “ІнБев”.

Суперники розпочали звітний поєдинок хоч і активно, та без особливого загострення на вістрі атаки. Але справжню бурю гості ваштували на екваторі першого тайму, коли Кардашу двічі довелося демонструвати свою майстерність у ближніх боях з Івановським та Карбулою, а удар юного Семенченка пройшов за кілька сантиметрів від рамки воріт.

“Дракони” відповіли, використовуючи дальню артилерію, та пробити наддосвідченого Мельника ні Лебедю, ні Масевичу, ні Радевичу не вдавалося. А завершився перший тайм дальнім пострілом від Микитюка, який також став легкою здобиччю для голкіпера “пивоварів” – за рахунку 0:0 суперники пішли відпочивати, інформує Sport.if.ua.

Після перерви “дракони” продовжили тиснути на ворота житомирян і в дебюті другої половини зуміли відкрити рахунок зусиллями Фаренюка, який відгукнувся на простріл від Кордоби – 1:0.

“Пивовари” не збиралися складати зброю і теж небезпечно “огризались” у відповідь – з пострілами Бакума та Чеберяка впорався страж воріт “драконів”. У середині тайму бурю влаштували “дракони”. Головним героєм став Лебідь – спочатку Ярослав вразив дальну дев’ятку воріт житомирян, а згодом, накрутивши кількох оборонців, пробив повз Мельника і встановив комфортні 3:0 на користь своєї команди.

Далі естафету від Лебедя прийняв Микитюк, що протягом 45 секунд оформив дубль і зняв будь-які питання щодо переможця матчу – 5:0. Та й на цьому “дракони” й не думали зупинятись і ще до фінальної сирені тричі вражали ворота суперників. Спочатку Коробка та Дичук покарали гостей за не надто впевнену гру при розіграші п’ятого, а масну крапку в зустрічі поставив Микитюк – 8:0 на користь “Урагану”.