Високі чини з Києва проінспектували обласну прокуратуру

Автор: Турій Роман

11 Oct, 2014 09:32

Поділитись публікацією
Високі чини з Києва проінспектували обласну прокуратуру

10 жовтня в прокуратурі  Івано-Франківської області під головуванням прокурора області Ігоря Настасяка провели оперативну нараду про результати надання практичної допомоги в організації виконання наказів Генерального прокурора України.

Читайте також: Як розкривали найстрашніший злочин року на Прикарпатті: пряма мова від перших осіб (ВІДЕО)

Нарада відбулася  за участю заступника Генерального прокурора України – начальника Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Віктора Шокіна, керівників структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, районних та міжрайонних прокурорів.

«Не час говорити про особливі здобутки, сьогодні держава та Генеральний прокурор України вимагають  від нас якісної роботи. Ми повинні усувати недоліки, докладати максимальних зусиль та  діяти злагоджено», – зазначив Віктор Шокін.

Заступник Генерального прокурора України також наголосив, що саме з цією метою впродовж тижня в прокуратурі Івано-Франківської області проходила перевірка. За її результатами, керівники структурних підрозділів Генеральної прокуратури України надали практичну допомогу щодо координації діяльності її роботи.
Зокрема, столичні фахівці акцентували увагу на необхідності вжиття додаткових організаційно-практичних заходів з метою усунення наявних недоліків у координаційній і наглядовій діяльності, підвищення ефективності її впливу на стан протидії злочинності та корупції, посилення прокурорського нагляду в сфері забезпечення відшкодування збитків, завданих державі порушеннями вимог Лісового та Земельного кодексів, а також на інших напрямах прокурорсько-слідчої  діяльності.
Підсумовуючи нараду, прокурор області  подякував за проведену перевірку та об’єктивні зауваження, а відтак, підкреслив, що всі проблемні питання будуть виправлені.