Віталій Гордієнко із “Загону Кіноманів”: Мені хочеться об’єднати український ютуб (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

12 Лип, 2022 21:37

Поділитись публікацією
Віталій Гордієнко із “Загону Кіноманів”: Мені хочеться об’єднати український ютуб (ВІДЕО)

Віталій Гордієнко – автор каналу «Загін Кіноманів» розповів про те, чому три роки вважав себе лузером і про те, скільки зараз заробляє на ютубі, також він висловив своє припущення, який фільм цьогоріч отримає «Оскар», а ще ексклюзивно поділився планами про новий проект.

Про це та інше Віталій розповів у проєкті “Розмова” відомому франківцю Сергію Лиховиді.

Довідково: проект «РОЗМОВА» – це не класичне інтерв’ю, це відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні…

“До 24 лютого я багато працював, випускав по 3 відео за 4 дні, це були якісні відео – інтерв’ю з голівудськими зірками, я шукав нові формати, експерементував, але це не приносило так багато переглядів. Потім з’явився великий запит на крутий український контент, особливо враховуючи, що хтось полишив український контент – пішов воювати, волонтерити… Я зрозумів, що саме я цим можу займатися і побачив, що перегляди почали стрімко зростати та зрозумів, що людям зараз дуже потрібен такий контент. Не обов’язково контент про війну, це й про Україну, росію, стосунки, будь що.. щось позитивне, інформативне”, – розповідає Віталій Гордієнко.

Віталій каже, що зараз працювати складніше, надто багато уваги до його персони, то ж за словами Гордієнка він змушений контролювати які месиджі транслює у своїх відео і бути обережним у висловлюваннях. Ще 2014 року “ютубер” негативно ставився до росії.

“Я добре готувався до ЗНО, то ж я знав, як боляче нам обходилось трьохсотлітнє сусідство з росією. Завжди я казав, ні, нам не потрібне російське, у нас є своє, українське”.

Автор каналу «Загін Кіноманів» впевнений, що заробляти на україномовному ютубі можна, проте не зважаючи на популярність каналу до 24 лютого він заробляв не багато.

“Були різні суми на патреоні – 200, 300 доларів, було й 500 – 1000. Монетизація зросла десь у тричі, я віддаю велику частину на ЗСУ, мені було соромно просити на донати, але на одному стрімі я сказав, що у мене є патреон, я це сказав як між іншим”,- каже Гордієнко.

Віталій Гордієнко почав свою справу у 18 років, тоді він був студентом-актором, раніше він не дуже дивися кіно, та захопився Ютубом.

“Я вирішив стати ютубером про кіно, бо ця ніша була вільна і я відверто кажучи, думав, що це буде легко – подивитись кіно і розповісти про нього. Коли я почав робити огляди – я не міг сказати навіть чи нормальний фільм чи ні. Це була історія про те, що я росту разом зі своєю аудиторією”, – каже Гордієнко.

Більше дивіться у відео