Віталій Кличко планує видати книжку

Автор: Турій Роман

24 Oct, 2014 18:40

Віталій Кличко планує видати книжку

На одній із радіостанцій Віталій Кличко розповів про намір опублікувати збірку своїх висловлювань.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що якщо опублікує збірку своїх висловлювань, то росіянам, які на його переконання такою неодмінно зацікавляться, вона буде діставатися недешево, – повідомляє uapress.info  з посиланням на виступ міського голови Києва на одній з українських радіостанцій.

«Я вважаю, що збірка моїх висловлювань набуде популярності в Росії, де дуже уважно стежать за моєю роботою. Продавати її будемо росіянам за долари», – зазначив Кличко.

Він додав, що виручені від продажу гроші можна було б спрямувати на соціальні потреби столиці та сферу ЖКГ, оскільки попереду опалювальний сезон.

«Кличко був задоволений, коли ведучий зауважив, що його порівнюють з Віктором Черномирдіним, також відомим своїми крилатими фразами», – пишуть російські ЗМІ, які очевидно в серйоз сприйняли чергову спробу Кличко пожартувати.

Варто відзначити, що «незручні висловлювання» Київського мера неодноразово ставали предметом обговорення масмедіа. Одним з його перших «перлів», активно поширених в мережі, стала фраза: «А сьогодні в завтрашній день не всі можуть дивитися. Вірніше, дивитися можуть не тільки лиш всі, мало хто може це робити».

Пояснюючи ситуацію зі своїми заступниками, він розповів, що у нього їх два, «чотири з яких лежать в Кабінеті міністрів»…

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry