Вітенка забули: Марцінків заплутався у своїх заступниках

Автор: Вадим Войтик

07 Jun, 2022 10:50

Поділитись публікацією
Вітенка забули: Марцінків заплутався у своїх заступниках

З нагоди дня журналіста міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків презентував представникам преси набори дартс. В секторах мішені, куди мають летіти дротики гравців, розмістили фотографії мера та його заступників. 

Журналісти оцінили самоіронію, однак стурбувалися відсутністю одного із замів.  

“Вітенка забули”, – так прокоментував сам Марцінків. 

Відсутність Миколи Вітенка серед фотографій пояснили технічною помилкою. У попередній каденції Вітенко виконував обов’язки першого заступника міського голови Івано-Франківська.

Нагадаємо, Івано-Франківськ є абсолютним рекордсменом серед усіх міст України за кількістю заступників міського голови. Їх зараз, здається, десять. Але це не точно, бо ще один донедавна перебував у відпустці по догляду за дитиною. 

За словами Віктора Анушкевичуса, попередника на посаді голови Івано-Франківська, “економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок”.

Наприкінці квітня 2022 року Марцінків пообіцяв “затягнути паски, аби перемогти”. У підсумку під скорочення потрапило 6% від штатної чисельності міськвиконкому, переважно – “мертві душі”. Заступників скорочення не стосувалося. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися 

Дартс із заступниками Марцінківа
Дартс із заступниками Марцінківа, презентований журналістам. Фото Тетяни Соболик.

Читайте також: Якщо не буде світла понад 24 години: Марцінків анонсував роботу пунктів обігріву