Витрати на опалення можуть зрости на 30%

Автор: Людмила Баран

20 Чер, 2014 14:12

Поділитись публікацією
Витрати на опалення можуть зрости на 30%

Національна комісія з  регулювання комунальних послуг з 1 липня встановила нові тарифи для населення  на теплову енергію. Невдовзі з’являться деталізовані ціни на послуги.

Читайте також: Усі котельні міста подали тепло у будинки іванофранківців

“Теплокомуненерго” згідно із постановами Національної комісії впроваджує нові тарифи для населення з 1 липня, а з 1 червня для бюджетних установ. Це – загальні ціни на теплову енергію.

13 червня на засіданні  Національної комісії прийнято Постанову про детальні тарифи на абонплату, опалення, гарячу воду.  Зараз цей документ проходить реєстрацію й очікує на підписання. Після цього “Івано-Франківськтеплокомуненерго”  зможе офіційно оприлюднити нові ціни на свої послуги.

Про це www.galka.if.ua розповів заступник директора “Теплокомуненерго” Ігор Угриновський.

За його словами, тарифи на опалення помешкань зростуть приблизно на 30-35 %. Якщо раніше за обігрів однокімнатної квартири, площею 40 м² в середньому мешканці платили 150-180 грн за місяць, залежно від зовнішньої температури повітря, то зараз, відповідно,  це коштуватиме орієнтовно 200-240 грн. Проте, як наголосив Ігор Угриновський, фактичні витрати будуть залежати від того, наскільки холодною буде зима.

“Рекомендуємо споживачам погашати витрати за допомогою субсидій. Також, у зв’язку з ростом тарифів, ввели компенсації витрат для споживачів”, – радить Ігор Угриновський.

Після того як “Теплокомуненерго” отримає від Національної комісії розпорядження про введення нових тарифів, будуть проводити розяснювальну роботу   серед населення. На це ще є час, оскільки тарифи піднімуться з 1 липня, а в рахунках для оплати вони будуть вказані 5-7 серпня.