Віце-прем’єр Розенко у Франківську анонсував зростання пенсій (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

13 Січ, 2017 16:28

Поділитись публікацією
Віце-прем’єр Розенко у Франківську анонсував зростання пенсій (ФОТО)

У п’ятницю, 13 січня, область відвідав віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Він говорив  про збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Також про легалізацію зайнятості, житлові субсидії та допомогу сім’ям учасників АТО.  

Читайте також: Мінсоцполітики планує публікувати прізвища одержувачів субсидій та навіть вивішувати їх у під'їздах

“На сьогодні немає потреби переводити людей на менші ставки чи скорочувати персонал бюджетних установ. Уряд у бюджеті додатково передбачив 40 мільярдів гривень.Плюс дали на законодавчому рівні  представникам місцевої влади встановлювати додаткові стимулючі надбавки, щоб недопустити такого негативного фактору як “зрівнялівка” низькокваліфікованого і висококваліфікованого працівника”, – запевнив Розенко під час брифінгу.

За його словами, зарплата з 1 січня просто не може бути нижчою за 3200. В уряді це  контролюватимуть, створивши спеціальні моніторингові групи.

Також планують проводити роз’яснювальну роботу у приватному секторі економіки.

“В Україні ніколи не буде високого рівня життя, високих пенсій, якщо 50% працюючих українців не сплачують Єдиний соціальний внесок, або з плачують не з усіх доходів, які мають. Це аксіома всіх цивілізованих країн, коли всі платять податки”, – заявив Розенко.

Крім того, він повідомив, що наразі шукають ресурси на збільшення пенсій.

“Наступне підвищення пенсійних виплат відбудеться 1  травня та 1 грудня 2017-ого року.  В середньому на 11 відсотків”, – розповів Павло Розенко.

Представник Роман Парцей, представник обласного об’єднання учасників АТО , спитав віце-прем’єра, чому держава торгує з сусідом-агресором.

Розенко відказав, що він не відповідає за це питання. Натомість заявив, що  в останні роки навели лад із виплатами соціальних пільг.

Теги: