У зв’язку із виходом на повну потужність виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Škoda Scala та Opel підприємство найбільше потребує нових працівників на посади в’язальників.
Читайте також: Одне з найбільших підприємств області частково відновлює роботу
Про це повідомляється у Фейсбук-спільноті підприємства.
“В’язальник схемних джгутів – це людина, яка не просто «в’яже дротики», вона є частиною команди, яка працює над безпекою автомобілів, виготовляючи складові до них. Без кваліфікованої праці в’язальника поїздка на машинах перетворилася би на смертельний атракціон”, – пояснюють у “Карпатах”.
Отже, в’язальник схемних джгутів в’яже за шаблонами прості схемні джгути та кабелі із жорстких і м’яких проводів. На перший погляд здається незрозуміло, проте складного нічого в цій роботі немає.
На підприємстві діє Бюро підготовки кадрів, яке налічує одинадцять інструкторів виробничого навчання. За словами начальника Бюро Юлії Євчук, семеро із них працюють безпосередньо на виробництві з новоприйнятими та переміщеними на нові позиції працівниками, а четверо займаються теоретичним навчанням та підвищенням кваліфікації.
“Усі працівники Бюро підготовки кадрів – це «вихідці» з виробництва, адже вони повинні бути досвідченими, а окрім того ще й стресостійкими та привітними”, – пояснюють у ВО.
Знайомство з інструкторами відбувається ще до прийняття претендента на роботу, адже вони проводять ознайомчі екскурсії та дають можливість зрозуміти чим відрізняється робота, наприклад, на виробничій лінії та в заготівельному цеху.
Після прийняття на роботу, розповідає Юлія Євчук, працівники в перший день проходять теоретичне навчання, а свої знання закріплюють проходженням спеціальних тестів. Такі вимоги замовника – компанії APTIV – не тільки механічно виконувати свою роботу, але й добре розуміти її. Адже жоден аудит не проходить без перевірки наявності всієї необхідної теоретичної інформації для навчання працівників.
На другий день та протягом чотирьох наступних інструктори на виробництві допомагають освоїтись учням, роз’яснюючи вже на практиці їхні обов’язки та суть роботи на тій чи іншій позиції. По завершенню п’яти днів інструктор коротко перевіряє основні вимоги, які повинен знати працівник, та разом із майстром робить висновок про те чи учень може продовжувати роботу під наглядом бригадира та досвідченого працівника.
Термін навчання для усіх професій на виробництві – один місяць. Протягом цього часу учень встигає освоїтись не тільки в колективі, але й як правило добре вивчити свою роботу. У кінці терміну навчання працівник проходить теоретичні тести для можливості надання йому відповідної кваліфікації, на основі якої створюється протокол засідання кваліфікаційної комісії та видається відповідний наказ, а також робиться запис у трудову книжку працівника.
Особливо варто підкреслити, що весь термін навчання є оплачуваним. Новий працівник не тільки здобуває знання необхідні для нової роботи, а уже і заробляє гроші.
Контакти – за посиланням.