Військкомат оприлюднив назви сіл, з яких не мобілізували жодного чоловіка (СПИСОК)

Автор: Турій Роман

21 Тра, 2015 08:11

Військкомат оприлюднив назви сіл, з яких не мобілізували жодного чоловіка (СПИСОК)

Івано-Франківський обласний військкомат підготував перелік сіл, в яких упродовж п’яти хвиль мобілізації не був призваний жоден військовослужбовець.

Щоправда в список не включені військовослужбовці, які пішли в армію добровольцями.

Серед лідерів зі зриву мобілізації – Рожнятівський район. У селах Брошнів, Берлоги, Вільхівка, Грабів, Дуба, Камінь, Красне, Липовиця, Луги, Небилів, Петранка, Ріпне та Ясінь за рік не знайшлося жодного мешканця, який би отримав повістку та звернувся у військкомат.

На Рогатинщині – з Вишнівської, Григорівської, Дегівської, Ліщівнянської, Колоколинської, Гідвинської, Потіцької, Світанківської, Чернівської та Юнашківської сільських рад теж призвали «нуль» військовозобов’язаних, пише ГК.

Жодного призовника не було на Надвірнянщині –  села Паляниця, Цуцилів, Чорні Ослави, Добротів; Богородчанщині – Гута, Кривець, Богрівка, Луквиця; Косівщині – Акришорська, Текучанська, Прокуравська, Шепітська, Лучківська, Городянська сільські ради; Верховинському районі – Довгопільська, Перехреснинська, Магірська сільські ради; Снятинщині – села Красноставці, Олешків; Городенківщині – села Торговиця, Далешево, Семаківці, Кунисівці, Чортовець, Слобідка, Копачинці, Вільхівці; Тисменицькому районі – села Посіч, Рибне, Стриганці, Узин; Тлумаччині – села Бортники, Вікняни, Гарасимів, Жуків, Королівка, Палагичі, Петрилів, Прибилів, Хотомир, Яківка.

Найбільше призовників у Надвірнянському, Долинському, Коломийському, Калуському районах та Івано-Франківську. Але й тут є винятки. У Долинському районі це село Розточки, де не було жодного призовника, у Колимийському – Деліїв, а в Галицькому – Остапківці.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...