Військова прокуратура Львова гальмує розслідування щодо керівника франківського СБУ Кміти?

Автор: Вадим Войтик

30 Jun, 2014 15:10

Поділитись публікацією
Військова прокуратура Львова гальмує розслідування щодо керівника франківського СБУ Кміти?

До редакції видання Галка.іф.уа звернулись активісти Євромайдану щодо ходу розслідування кримінального провадження стосовно дій колишнього начальника Івано-Франківського управління СБУ генерала Кміти.

Зокрема, активісти стверджують, що розслідування, яке проводиться львівською військовою прокуратурою, не вживає всього арсеналу необхідних засобів для неупередженого встановлення істини. Мова йде в першу чергу про події січня-лютого цього року, що мали наслідком захоплення приміщення СБУ в Івано-Франківську та вилучення звідти арсеналу професійної зброї.

На думку активістів, захоплення режимного об’єкту було спровоковано генералом Кмітою з метою додаткових аргументів для колишньої влади щодо запровадження в країні надзвичайного стану. При цьому окремим учасникам лютневого штурму управління СБУ було достеменно відомо розташування зброярні.

Активісти стверджують, що кадрові офіцери СБУ готові давати відповідні свідчення, однак військова прокуратура навіть не намагається опитати учасників тих подій.

Як відомо, колишній начальник управління Служби безпеки в області Андрій Кміта відмовився брати участь в спільному з громадою забезпеченні правопорядку в області під час Революції гідності. Кміта був призначений на посаду в квітні 2013 року. До призначення в Івано-Франківськ впродовж трьох років очолював Департамент контррозвідувального захисту економіки держави СБ України. В даний час за деякими даними перебуває на території окупованої АР Крим.

Теги: