Військових та учасників АТО з Прикарпаття безкоштовно навчатимуть підприємництву

Автор: Зелінська Таня

18 Вер, 2020 17:11

Військових та учасників АТО з Прикарпаття безкоштовно навчатимуть підприємництву

Прикарпатських військових та учасників АТО/ООС навчатимуть підприємництву та лідерству.

В рамках проєкту «Норвегія – Україна», UKR – 20/002 (NUPASS) «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу проводить перепідготовку офіцерів запасу, учасників АТО/ООС та членів їх сімей на своїй базі.

У рамках реалізації цієї програми запрошуємо офіцерів запасу (у відставці) та учасників АТО/ООС на навчання на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, інформує “Галка” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського ОВК.

На 3-місячних курсах (500-годинна програма, режим занять – 5 днів на тиждень (3-4 години у вечірній період (в умовах карантину – дистанційна форма навчання)), буде здійснена перепідготовка за напрямком: «Підприємство та лідерство» протягом вересня – грудня 2020 року. По закінченню навчання кожен учасник отримає диплом, завірений Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та університетом Норд (Норвегія).

Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть бути:

-Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
-Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
-Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом – ветерани)
-Члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.
-Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).
Граничний вік учасника проєкту 50 років.

Для вступу на навчання кандидати повинні подати електронну заявку на сайті shorturl.at/pDNU9 або звернутися до менеджера з набору слухачів Попович Ольги Василівни за тел. 0950940053 ([email protected]).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...