Військовий комісар Сорокопуд нагородив найкращих франківських учителів захисту Вітчизни (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Сер, 2019 19:22

Поділитись публікацією
Військовий комісар Сорокопуд нагородив найкращих франківських учителів захисту Вітчизни (ФОТО)

У Франківську завершилися навчально-методичні збори учителів предмета “Захист Вітчизни”.

Читайте також: Уряд відзначив прикарпатського письменника престижною премією за твори для дітей

Збори педагогів тривали три дні. Військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд подякував усім учителям за формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту рідної Вітчизни.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

“Саме від того, як вчителі предмета “Захист Вітчизни” зуміють донести до учнів усвідомлення необхідності служити рідній Батьківщині, залежатиме повага до професії військового, а також ставлення молодого покоління до важливості оволодіти навичками воїна-оборонця рідної землі та престижності проходження строкової служби у лавах Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.

Сорокопуд нагородив грамотами військового комісаріату найкращих франківських викладачів “Захисту Вітчизни”: Юрія Лицура (ЗШ №2), Романа Андрусяка (ЗШ №15), Михайла Свистяка (ЗШ №17) та Юрія Дробка (ЗШ №22), а також висловив впевненість, що вчителі й надалі будуть тісно співпрацювати з військоматом.

Методист обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Лазор ознайомив присутніх з новинками нормативно-правового забезпечення предмета “Захист Вітчизни”, звернув увагу на ряд актуальних проблем, які необхідно розв’язувати під час навчання школярів основам знань із захисту Вітчизни.