Військовий з Прикарпаття зіграв на дитячому святі роль Діда Мороза

Автор: Турій Роман

30 Січ, 2015 08:12

Військовий з Прикарпаття зіграв на дитячому святі роль Діда Мороза

Андрій Підкова – син виховательки із одного з садочків Галича. З вересня 2013 року служить солдатом у А1349 частині м. Івано-Франківськ, а на Сході провів 92 доби і найближчим часом відправляється на третю ротацію, під час відпустки він встиг виконати ще одну місію. Зіграв роль казкового Діді Мороза у садочку.

За його словами, ідею виступити у ролі казкового персонажа йому підказала мама, пише Диванна Сотня. Перед виступом він, звісно, хвилювався, але воно було того варте.

«Описати емоції, котрі я переживав під час свята, важко, скоріше неможливо. Адже дітлахи дивляться на тебе, ніби ти справжнє Чудо. В очах кожної малечі я бачив віру у себе, вони переконані, що для мене немає нічого неможливого. Насправді, це так надихає, підбадьорює і надає сил», – каже Андрій Підкова.

Він відзначає, що діти сьогодні бажають миру.

«Думаю, дітям варто дарувати те, чого вони бажають. А я, на правах Діда Мороза з почутого, запевняю вас, вони зараз мріють про мир. І як захисник своєї Батьківщини, я би дуже хотів зробити усе, аби виконати це бажання», – говорить Андрій.

А ось дорослим українцям військовий побажав віри.

«Українцям я б хотів побажати більше віри, віри в себе, віри в своїх хлопців, віри в свій народ, віри в Бога… Звичайно, на війні не обійтись без зброї, техніки, теплого одягу… але інколи достатньо знати хто ти, пам’ятати звідки ти і де твій дім, відчувати хто з тобою і тебе вже ніхто ніколи не зможе перемогти», – відзначив військовий.

3b0689.jpg.pagespeed.ce.yLTYfkgzo3

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry