Військовослужбовці відзначили День перемоги спортивними змаганнями

Автор: Турій Роман

09 Тра, 2014 20:06

Поділитись публікацією
Військовослужбовці відзначили День перемоги спортивними змаганнями

Військовослужбовці Івано-Франківського військового гарнізону відзначили День Перемоги перемогами спортивними.

Так, з 6 по 8 травня в обласному центрі Прикарпаття тривала гарнізонна спартакіада, присвячена 69-тій річниці Перемоги над нацизмом. В її рамках спортивні команди військових частин та органів військового управління, що дислокуються в обласному центрі Прикарпаття, як-от: військових частин А 1359, А 4604, Івано-Франківських обласного та міського військових комісаріатів та кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу мірялися силами у армреслінгу, гирьовому спорті, волейболі та перетягуванні канату.

Боротьба виявилась запеклою. Адже відстоювати честь своїх військових колективів командири військових частини та керівники військових установ доручили найкращим спортсменам, в тому числі спортсменам-розрядникам, учасникам та призерам багатьох престижних змагань.

В кінцевому підсумку найкращі результати у спартакіаді виявили офіцери, курсанти кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного університету нафти і газу. Здобувши впевнену командну перемогу у змаганнях з волейболу, вони, крім того, записали собі в актив перемогу (Сергій Рудчук) та друге місце (Роман Мандзюк) у змаганнях з армреслінгу, завоювали командне «срібло» у перетягуванні канату та були третіми (Роман Мандзюк) у гирьовому спорті. Впевнене друге місце у загальному заліку – у прикарпатських авіаторів з військової частини А 1349. В наполегливій боротьбі вони вибороли блискучу командну перемогу у перетягуванні канату, перші дві сходинки переможного п’єдесталу (Василь Ткачук та Сергій Балакірєв відповідно) у гирьовому спорті та командне «срібло» у змаганнях з волейболу.

Третю позицію у загальному підсумку спартакіади поділили між собою команди Івано-Франківських обласного (Тарас Вітрак – третє місце у змаганнях з армреслінгу) та міського (командне третє місце у змаганнях з перетягування канату) військових комісаріатів, а також військової частини А 4604 (командне третє місце у змаганнях з волейболу).