Визначилися перші переможці Чемпіонату України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

18 Oct, 2014 17:22

Поділитись публікацією
Визначилися перші переможці Чемпіонату України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську (ФОТО)

В Івано-Франківську завершився перший день змагань XVIII Міжнародного кубку «Вечірній Івано-Франківськ» та Чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Сьогодні, 18 жовтня 201 року, в Івано-Франківську на вулиці Незалежності пройшов перший, найбільш багатий на старти та фініші, день змагань XVIII Міжнародного кубку «Вечірній Івано-Франківськ» та Чемпіонату України зі спортивної ходьби, передає прес-служба міськвиконкому.

Цього дня, нагороди виборювали на чотирьох дистанція спортсмени та спортсменки у 12 вікових категоріях.

Зранку відбувались старти юніорів та юніорок, а також юнаків та жінок у категорії «молодь» на дистанції 10 кілометрів, яка стала найдовшою дистанцією дня.

Мешканка Івано-Франківська Ганна Суслик виявилась найсильнішою серед юніорок. Представник Білої Церкви Кирило Андрущенко переміг на дистанції 10 км серед юніорів. Він встановив особистий рекорд – 42’11, покращивши свій попередній результат на 1 хвилину 40 секунд, передає sport.if.ua.

Спортсмен завершив змагання з часом 42’11, покращивши свій попередній результат на 1 хвилину 40 секунд.

Після обіду стартували дівчата(1997-1998 р.н.) та наймолодші учасники змагань зі спортивної ходьби – хлопці та дівчата 1999-2000 років народження та молодші на дистанціях у 2-а та 3-и км.

Майже одразу після перших фінішів, згідно правил Європейської легкоатлетичної федерації, відбулись і перші церемонії нагородження.