Визначився перший фіналіст шкільного “Кубку НФК “Ураган”

Автор: Турій Роман

15 Mar, 2015 17:31

Поділитись публікацією
Визначився перший фіналіст шкільного “Кубку НФК “Ураган”

У суботу, 14 березня, відбувся вирішальний півфінальний день для СШ №5 та ЗШ №18.

Команди зустрілися у безкомпромісному матчі-відповіді, щоб вибороти перепустку у великий фінал та визначити, хто ж найсильніший. Цього ігрового дня у ще одному півфіналі мали б зустрітися ЗШ №24 і ЗШ №28, однак не обійшлося без прикростей – хвороби більшої частини футзалістів 28-ї школи, тож “доленосний” поєдинок ці команди зіграють наступного тижня…

А от СШ №5 та ЗШ №18 продемонстрували хвилюючий футзальний двобій. Ще б пак! Адже боротьба варта того! Нагадаємо, у першому матчі 1/2 фіналу ЗШ №18 здобула перемогу над суперником – 3:0, тож мала явну перевагу, втім, СШ №5 оптимізму не втрачала і впевнено включилася у гру. З першої секунди двобій був рівним, і боротьба велася на кожному клаптику спортивного майданчика.

Однак лік голам було дано тільки всередині першого тайму – “повела” в рахунку ЗШ №18 завдяки Сергію Бельбасу. Відкривши рахунок, 18-а школа ще завзятіше почала пресингувати суперника. Згодом дублем відзначився Сергій Бельбас, а в другій п’ятнадцятихвилинці до нього приєднався і Маркіян Береговський. Таким чином, знову “в суху” – з тим самим рахунком 3:0 чинні чемпіони здобули другу перемогу над СШ №5, тож стали повноправними фіналістами четвертого Кубку НФК “Ураган”.

Хто ще, ЗШ №24 чи ЗШ №28, приєднається до ЗШ №18 у великому фіналі – дізнаємося вже наступного тижня. Тому слідкуйте за анонсами, адже попереду тільки найцікавіше!