Вклад у життя військових: 102-га окрема бригада запустила підписку на донати (ФОТО)

Автор: Іра Блаженко

16 Кві, 2024 13:01

Поділитись публікацією
Вклад у життя військових: 102-га окрема бригада запустила підписку на донати (ФОТО)

Прикарпатська бригада ТрО разом з фондом “Повернись живим” запустили щомісячну підписку на донати – “Бойові ворони 102-ї”. Кошти спрямовуватимуть на виробництво дронів та РЕБів для бригади.

Читайте також: Франківські волонтери #SaveUkraineNow (SUN) розповіли про рік роботи та представили наглядову раду (ФОТО)

Про це пише “Галка” з презентації проєкту.

102-га бригада ТрО запустила власне виробництво FPV-дронів та РЕБів, які вже працюють на фронті. А щоб забезпечити регулярне фінансування виробництва, бригада ініціювала підписку “Бойові ворони 102-ї”.

“Як показала війна, тактики, які були задекларовані роками, століття — видозмінюються. Удосконалюються в плані використання різного виду технологій. Тому й нам потрібно бути забезпеченими всім тим, що допоможе протистояти наступу”, — каже представник 102 бригади ТрО Микола Гуцуляк.

Підписка на донати офіційно запрацювала 14 квітня. Й зараз вже є понад 200 підписників. Гуцуляк розповідає, що грошей, які надійшли за один день, вистачить на два РЕБи. Кошти акумулюються на рахунку Фонду “Повернись Живим”, що гарантує їх 100% прозору витрату на закупівлю необхідного обладнання.

“Фінансова підтримка потрібна регулярно. Пошук додаткового фінансування — також виклик. Саме тому ми запустили цю підписку. Це така сама підписка, яка є у вас на різних платформах, та ця підписка – вклад у життя захисників”, — наголошує солдат Ростислав Рудзинський.

Один із командирів 102 бригади на позивний “Юпітер” каже, що потрібно шукати нових рішень для забезпечення бригади, адже потреби є завжди.

“Ситуацію на фронті у нас складна, але контрольована. Нам не вистачає ресурсів, людей, засобів захисту… Війна набирає технологічних обертів. Ворог постійно модернізує своє озброєння, щоб наносити максимального ураження. Зараз загострилася ситуація з використанням дронів й БПЛА, тому є велика необхідність забезпечити наші підрозділи РЕБами. Я вірю, що з допомогою цієї ініціативи ми зможемо вивести наші підрозділи на новий рівень ”, — каже Юпітер.

Як працює підписка?

1. Зайти на вебсайт 102.if.ua (www.102.if.ua) та натиснути на кнопку “Підтримай наших” або зісканувати QR-код (у комунальному транспорті, на плакатах по місту чи на листівках).

2. У спеціальній формі можна обрати зручну суму щомісячної підписки: 200, 500 або 1000 грн.

Сторінка ініціативи у Facebook: https://www.facebook.com/102.if.ua/

Довідка: 102-га окрема бригада ТрО заснована у вересні 2018 на Прикарпатті. Складається з восьми військових частин, де служать переважно жителі Івано-Франківська та області.