Вкрадену в громади будівлю ТКЕ повернули. Виявляється, її можна відремонтувати під житло для переселенців

Автор: Вадим Войтик

20 Січ, 2023 11:05

Поділитись публікацією
Вкрадену в громади будівлю ТКЕ повернули. Виявляється, її можна відремонтувати під житло для переселенців

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ухвалив рішення про повернення у розпорядження громади адміністративної будівлі по вул. Бельведерській, 61-а. Два роки тому її безкоштовно передали підприємцю з Обухова.

Рішення має потвердити міська рада. 

Будівлю передають для реалізації проєкту «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в місті Івано-Франківську». Виділення понад 2,2 мільйона євро від ЄС та НЕФКО на облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб анонсували в серпні 2022 р.

Міська влада за ці кошти планувала провести реконструкцію двох будівель: гуртожитку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) та приміщення гуртожитку ліцею імені В’ячеслава Чорновола.

Наприкінці грудня після протестів батьків та втручання журналістів “Галки” влада міста свої плани щодо реконструкції гуртожитку ліцею скасувала.

Вочевидь, це змусило міську владу віднайти інше приміщення – раніше передану за так званою угодою про спільну діяльність адміністративну будівлю Івано-Франківськтеплокомуненерго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенці в Івано-Франківську і досі живуть у спортзалах? А житло їм будують? – фактчек від Галки

Нагадаємо, як писала Галка 28 січня 2021 р. за поданням Руслана Марцінківа без обговорення Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про “надання згоди Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ТКЕ) на укладення договору про спільну діяльність”. Ним підприємство з майже усім майном передали в управління приватній фірмі зі статутним капіталом в 50 тисяч гривень

Власник фірми (за даними YouControl), підприємець з Обухова Київської області Артем Кирюшин отримав безкоштовно теплові мережі, засувки, лічильники, комп’ютери, столи, принтери, три автомобілі, автокран, екскаватор і 23 капітальні котельні та навіть адміністративний будинок. 

Тоді цю оборудку назвали “найбільшою крадіжкою в історії громади”.

 

Читайте також: Мовні волонтери у Франківську запрацюють з понеділка - Марцінків