Влада зменшить фінансування медицини в області у наступному році

Автор: Єва Жасминова

26 Dec, 2014 16:24

Поділитись публікацією
Влада зменшить фінансування медицини в області у наступному році

25 грудня на базі обласної клінічної лікарні під керівництвом директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Романа Мельника та його заступників Зої Ціхонь і Олега Овчара відбулось засідання колегії.

Читайте також: Не гемороєм єдиним, або з чим звертаються до проктолога? Консультує лікар

У засіданні взяли участь головні лікарі центральних районних та міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, а також головні лікарі обласних лікувальних закладів.

Перед засіданням колегії учасники мали можливість огялнути роботу Лікувально-діагностичного центру «СІМЕДГРУП».

На порядку денному розглядались питання про стан надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню області та про формування бюджету галузі охорони здоров’я на 2015 рік.

В обговоренні стану надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню області взяли участь головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з кардіології Віктор Якимчук, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з кардіохірургії Андрій Судус та завідувач відділення інвазивних методів діагностики та лікування Центральної міської клінічної лікарні міста Івано-Франківська Лілія Сорохтей.

Як зазначив обласний кардіолог Віктор Якимчук, за 2013 рік по області зареєстровано 1151 випадок гострого інфаркта міокарда.

В Івано-Франківській області існує гостра потреба в реабілітаційному закладі. Тільки за 2013 рік реабілітація працездатних в обласному клінічному кардіодиспансері склала 68,2%.

Та незважаючи на надані адміністрацією обласного кардіодиспансеру та депаратменту охорони здоров’я ОДА пропозиції щодо його створення, питання не вирішене через існуючі майнові та правові труднощі.

Щодо фінансування галузі охорони здоров’я, то, за словами заступника директора ДОЗ ОДА Олега Овчара, прогнози є невтішні і причина цьому – зменшення бюджету на 2015 рік.