Владі знову хочуть нагадати про поганий стан доріг

Автор: Турій Роман

27 Apr, 2014 11:50

Поділитись публікацією
Владі знову хочуть нагадати про поганий стан доріг

27 квітня виповнюється рівно рік, як було проведено мітинг «Владо зремонтуй дороги», про це у своєму «Фейсбуці» написав депутат Володимир Олійник.  Він вирішив зібрати відгуки франківчан із приводу стану доріг, оскільки має на меті продовжити цю тему.

Читайте також: Вітенка забули: Марцінків заплутався у своїх заступниках

Насправді, протест проти поганих доріг відбувся 25 квітня минулого року. Тоді громадські активісти, автовласники і перевізники прийшли під адмінбудівлю з плакатами «Де дороги?», «Поверніть гроші на ремонт доріг!». Вони відзначали про надзвичайно погану якість доріг міста, якими не можуть проїхати навіть швидкі допомоги.

Тоді співорганізатор акції Тарас Случик оголосив вимоги до депутатського корпусу.

Тоді він відзначив, що депутати повинні прийняти рішення, щоб утворити наглядову раду при КП ДРЕУ. Також повинні провести аудит тих доріг, що вже відремонтовані. Окрім того, активісти просили, аби  була утворена спільна трьохстороння комісія з громадських організацій, експертів і депутатів міської ради для того, щоб у громадськості було розуміння, яким чином ремонтують дороги, а також, які фірми їх лагодять і за якою технологією.

Відомо, що учасники протесту відвідали і сесію міської ради. Саме на ній Володимир Олійник закликав відправити у відставку міського голову Віктора Анушкевичуса, адже він йшов на вибори із гаслом «європейському місту – європейські дороги». Своєї обіцянки, тоді говорив Олійник, міський голова не дотримався.

Очевидно, питання з ремонтом доріг буде піднято найближчим часом знову.