Владислав Семотюк – у символічній збірній півріччя Першої ліги

Автор: Зелінська Таня

30 Nov, 2021 18:33

Поділитись публікацією
Владислав Семотюк – у символічній збірній півріччя Першої ліги

29 листопада матчами 20-го туру завершилася літньо-осіння частина сезону 2021/22 у Першій лізі.

Читайте також: Два гравці "Прикарпаття" - у символічній збірній 16-го туру Першої ліги

В ефірі телеканалів “Футбол 1/2/3” підбили підсумки літньо-осінньої частини сезону 2021/22 у Першій лізі.

На думку футбольних експертів програми “Перша ONLINE” до символічної збірної півріччя увійшов центральний півзахисник івано-франківського “Прикарпаття” Владислав Семотюк.

Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ клуб Прем’єр-ліги цікавиться хавбеком “Прикарпаття”: гравця хочуть отримати вже у міжсезоння

Також експерт телеканалів “Футбол 1/2/3” Артур Валерко у програмі “Перша ONLINE” поділився думками про виступ “Прикарпаття” у цьому сезоні:

– Це муніципальна команда, у них ще все попереду! Довгий час “Прикарпаття” було Командою рідного краю, як її називали вболівальники, коли грали суто місцеві футболісти. І навіть зараз місцевих абсолютна більшість. При цьому давати результат – гідно поваги.

У нинішнього “Прикарпаття” не сподобався початок сезону. Довго починали, але історія схожа із “Гірником-Спорт”, коли лідери набрали форму, команда побігла і, виявилось, що її важко спинити. Ще така біда як травми. Якби менше травм було у того ж Волошиновича та Француза, результат команди міг би бути кращий.

Ще хочеться сказати на захист таких команд як “Прикарпаття” та “Нива”, що у них багато доморощених і молодих гравців. Саме такі команди рухають вперед прогрес футболу в цілому. Вони дають масовість і відкривають нові імена. Треба запастись терпінням, адже хороші результати ще попереду!