Власник літнього майданчика торгував алкоголем без документів і касового апарата

Автор: Людмила Баран

03 Oct, 2014 16:13

Власник літнього майданчика торгував алкоголем  без документів і касового апарата

Підприємець у передмісті Івано-Франківська порушував податкове законодавство. Тепер йому доведеться сплатити більш, ніж 18 тисяч гривень штрафу.

Численні порушення податкового законодавства при розрахунках зі споживачами за готівку виявили прикарпатські податківці під час перевірки літнього майданчика, розташованого в одному з сіл, що входить до Івано-Франківської міськради. Про це повідомляє прес-служба податкової.

Підприємець – власник цього закладу торгівлі, сподіваючись на те, що на околиці зможе здійснювати свою діяльність безкарно, торгував продуктами харчування та алкогольними напоями без будь-яких документів та без використання реєстратора розрахункових операцій.

За порушення при застосуванні РРО підприємцю доведеться сплатити штраф у подвійному розмірі необлікованого належним чином товару, який реалізовувався, в сумі 633 гривень. Також – за торгівлю без торгового патенту – 610 гривень  та за торгівлю алкогольними напоями без придбання відповідної ліцензії – 17 тисяч  гривень.

Загалом сума штрафних санкцій склала понад 18 тисяч гривень. Крім того, бізнесмена-порушника  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry