Власники айфонів зможуть керувати з телефонів своїм автомобілями

Автор: Вадим Войтик

25 Oct, 2014 16:25

Власники айфонів зможуть керувати з телефонів своїм автомобілями

Apple запатентувала технологію, завдяки якій можливо керувати “розумними” автомобілями за допомогою смартфона. Система поки що дозволяє здійснювати лише частковий контроль за авто.

Читайте також: Apple доставила в Україну першу офіційну партію iPhone на мільйони доларів

Нова програма допоможе власникам останніх версій iPhone знайти машину на стоянці, отримавши від неї певний сигнал, – повідомляє “Дзеркало тижня“.

Повідомляється, що власник авто завдяки новій системі зможе дистанційно керувати дверними замками автомобіля, включати запалювання, а також відстежувати, чи не рушила машина з місця.

Також система Apple дозволяє визначити, з якого боку до авто підійшов водій, і в залежності від цього відкрити двері або багажник.

Для зв’язку між пристроями Apple і машиною буде використовуватися Bluetooth з низьким енергоспоживанням. Система буде доступна власникам мобільної електроніки Apple, з’єднаної з системою CarPlay.

Наголошується, що автомобілі, обладнані системою CarPlay, будуть блокувати смартфони користувача, за умови, що транспортний засіб рухається з певною швидкістю. Таким чином, Apple збирається підвищувати безпеку дорожнього руху.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry