Власники елітних авто збагатили бюджет Прикарпаття на майже два мільйони гривень

Автор: Костинюк Олександр

21 Сер, 2019 18:42

Власники елітних авто збагатили бюджет Прикарпаття на майже два мільйони гривень

На Івано-Франківщині власники дорогих автівок сплатили 1,85 мільйонів гривень транспортного податку.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Цього року під оподаткування транспортним податком потрапили 106 осіб, які мають у власності 114 “елітних” автомобілів. Найбільша кількість автомобілів – об’єктів оподаткування, за які фізичні особи сплачують податок – це автомобілі марок Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover Range Rover.

Довідково. Фізичні особи, які мають у власності “елітні” легкові автомобілі мають сплачувати транспортний податок. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. У 2019 році оподатковуються транспортним податком легкові автомобілі з 2014 року випуску і середньоринкова вартість яких становить понад 1,56 млн гривень.

Перелік “елітних” автомобілів щороку до 1 лютого розміщується на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі (http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry