Власники квартир новобудови у Вовчинці скаржаться на “повільність” забудовника. У компанії запевнили – працюють, наскільки дозволяють реалії

Автор: Костинюк Олександр

12 May, 2022 15:23

Власники квартир новобудови у Вовчинці скаржаться на “повільність” забудовника. У компанії запевнили – працюють, наскільки дозволяють реалії

Об’єднання покупців, які придбали квартири у селі Вовчинець (вул. Потічна, 1, будинок №7),  звернулися зі скаргами на забудовника – ТОВ “СКС Інвестбуд”. У компанії пояснили, на якому етапі будівництво.

Читайте також: Дві дівчини з Прикарпаття стали молодими амбасадорками Європейського Союзу (ФОТО)

За словами мешканців, “СКС Інвестбуд” у 2018 році розпочав будувати 9-поверховий багатоквартирний житловий будинок та уклав договори купівлі-продажу квартир, які будуть збудовані. Згідно з договорами, ТОВ взяло на себе зобов’язання збудувати та ввести в експлуатацію 1-2 секцію будинку не пізніше 1-го кварталу 2019 року, 2-5 секцію – не пізніше 4 кварталу 2020 року, пише “Галка”.

У зверненні об’єднання власників квартир від 2 травня 2022 року йдеться:

“Станом на сьогодні будинок не введений в експлуатацію, роботи щодо прокладання зовнішніх і внутрішніх мереж, благоустрою – не ведуться, а будівництво фактично заморожено. Всього в будинку 175 квартир, 90% з яких продано. Тобто існує понад 150 сімей, які ризикують бути ошуканими. Офіс компанії закритий, а всі наші письмові звернення, які надсилалися протягом останніх двох років, залишаються без відповідей.

Не виконавши зобов’язання перед покупцями житла, забудовник на початку 2021 року, облаштував доступ до території 1-2 секції, забезпечив подачу води та електроенергії. Надав доступ до квартир для проведення ремонтних робіт та анонсував подачу газу і введення будівлі в експлуатацію протягом декількох місяців”.

Мешканці додають, що відповідно до листа, отриманого від Державної інспекції архітектури та містобудування, ТОВ уже неодноразово намагалося ввести будівлю в експлуатацію, але щоразу отримувало відмову. Тож люди мають перестороги щодо відповідності проєктної документації фактичній реалізації проєкту.

11 травня директор ТОВ “СКС Інвестбуд” Любомир Рекрутяк прокоментував “Галці” ситуацію, що склалася. Каже – розуміє, що люди хочуть максимально пришвидшити процес. Але і компанія робить все, що можна:

“Свого часу ми, як і всі, потрапили під вплив коронавірусу – не було можливості працювати. А тепер війна. Ось, наприклад, лише недавно відновили роботу реєстри. Зараз ми дозбируємо документи і будемо подавати на реєстрацію. Цього місяця, думаю, точно маємо податися. До того ж, минулого року був якийсь рік реформ стосовно здачі будинків в експлуатацію. Були ситуації, коли ми один пакет документів тільки зберемо, а то вже щось змінюється, і треба інше.

А так, то у під’їздах зараз працюють. Закінчуємо робити прольот фасаду останнього під’їзду. Вікна вже є всюди. В перших трьох під’їздах вже є ліфти. Чекаємо і будемо монтувати лічильники. Залишилося поштукарити в останньому під’їзді два поверхи, якщо не помиляюся. У трьох уже зроблені ремонти, в інших двох – будемо починати. Чотири під’їзди вже газифіковані. Словом, роботи ведуться. Просто на фоні тих подій, які відбуваються, швидше не може бути”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 9
  • angry 4
  • like
  • angry
13
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry