Властивості та особливості виробництва пакетів «майка»

27 Тра, 2024 09:02

Поділитись публікацією
Властивості та особливості виробництва пакетів «майка»

У більшості супермаркетів для пакування різноманітної продукції, сипких та поштучних товарів використовуються універсальні пакети типу «майка». Вони бувають різних кольорів та розмірів, а на поверхні може розміщуватись малюнок або логотип компанії.

Різновиди пакетиків майка

Пакети «майка» завдяки своїй міцності, зручності та низькій вартості широко використовуються в різних сферах торгівлі. Виробничий процес включає в себе етапи екструзії, різання, зварювання та друку, що дозволяє виготовляти якісні та функціональні вироби. Можливість брендування робить їх як пакувальним матеріалом, а й ефективним рекламним носієм.

Компанія Примапак пропонує купити пакети майка за вигідною ціною. Вся продукція відрізняється високою якістю, виготовляється з поліетиленів високого та низького тиску, що мають відмінні експлуатаційні властивості. Виробник випускає упаковку у наступних варіаціях:

 • У рулонах на втулці із картону. Зручно практично займає мало місця при зберіганні.
 • Пачки. Візуально помітні розміри упаковки, пакети легко відриваються.

Виробник намагається урізноманітнити типи упаковки, зробити їх ще більш привабливими та функціональними. Усі вироби відповідають вимогам українських стандартів.
Різновиди пакетів «майка» на замовлення:

 • Товщина плівки 20 мкм, розмір 30х49 см. Зручні для перенесення та зберігання товарів.
 • 15 мкм, 30х45 см. Підходять для розфасовки сипучих та поштучних продуктів.
 • 30 мкм, 30х50 см. Місткі, міцні, витримують вантаж до кількох кілограмів.
 • 25 мкм, 30х49 см. Є можливість друкування малюнків, логотипів.

Альтернативні варіанти розмірів можна узгодити з менеджером.

Свою назву пакети «майка» отримали за подібність до одягу такого ж фасону. До конструктивних особливостей входить наявність бічних складок, за рахунок яких значно збільшується місткість. Міцний матеріал витримує великі навантаження, здатний зберігати початкові властивості під впливом сонячних променів та при перепадах температур.

Переваги використання

Серед основних позитивних моментів застосування пакетів «майка» можна назвати:

 • хорошу надійність та практичність;
 • посилену стійкість до розривів та розтягувань;
 • місткість та вантажопідйомність;
 • доступність;
 • широкий асортимент виробів.

Товари виглядають привабливо, в них зручно зберігати та транспортувати продукти. Найбільш позитивним моментом покупці відзначають прозорість пакетів https://primapak.com.ua/ua/catalog/paketi_mayka/ , завдяки чому можна побачити, що знаходиться всередині, визначити свіжість продуктів, їхню якість.

Важливо: Утилізація поліетиленових виробів повинна бути під контролем, оскільки плівка довго розкладається в природних умовах, забруднюючи довкілля. Вторинна переробка дозволяє зберегти природу, а гранули, що вийшли, знову використовувати для виготовлення пакетів.
Дешеве виробництво забезпечує доступні ціни на поліетиленові пакетики для всіх покупців.

Реклама