Вміст вуглецю оксиду, азоту та діоксиду перевірили у франківському повітрі – головний санлікар області Савчук (ФОТО, ДОПОВНЕНО)

Автор: Зелінська Тетяна

21 Бер, 2024 14:07

Поділитись публікацією
Вміст вуглецю оксиду, азоту та діоксиду перевірили у франківському повітрі – головний санлікар області Савчук (ФОТО, ДОПОВНЕНО)

Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб перевірили повітря в Івано-Франківську й прилеглих селах. Показники — у межах гранично допустимої концентрації.

Про це інформує “Галка” з посиланням на головного державного санітарного лікаря в Івано-Франківській області Руслана Савчука.

Дослідження повітря провели в центральній частині міста та промисловій зоні щодо наявності вуглецю оксиду, азоту, діоксиду та ангідриду сірчистого. Ці всі показники фіксуються в межах гранично допустимої концентрації.

Станом на 14:00 фахівці перевірили повітря у центрі, в районі залізничного вокзалу, вулиці Коновальця по всій протяжності та в районі Позитрон. А також на території сіл Угорники та Микитинці. Перевищення небезпечних сполук не виявлено.

Відібрані проби повітря на наявність аміаку та формальдегіду вже досліджують в лабораторії.

Як писала “Галка”, про дивний та їдкий запах у повітрі повідомляли мешканці різних районів Франківська від ранку 21 березня

Група радіаційного, хімічного та біологічного захисту провела заміри концентрації небезпечних речовин у повітрі. Перевищення показників виявлено не було.

Також Савчук додає, що обласний центр контролю та профілактики хвороб постійно відстежує якість повітря. Відтак з початку 2024 року перевищення допустимих концентрацій шкідливих речовин не фіксували.