ВО “Карпати” у 2018 році заплатило 43 млн податків, “ЛРЗ” спрацював з прибутком, а “м’ясокомбінат” закривається

Автор: Турій Роман

02 Кві, 2019 09:07

ВО “Карпати” у 2018 році заплатило 43 млн податків, “ЛРЗ” спрацював з прибутком, а “м’ясокомбінат” закривається

У 2018 році підприємства, зареєстровані в Івано-Франківську, виробили продукції на 13,649 мільярдів гривень. У 2017 цей показник склав 10 млрд 900 млн грн.

Читайте також: Багатоквартирні будинки у Пасічній отримують “друге дихання” (ВІДЕО)

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови другого квітня, інформує «Галка».

Начальник відділу промисловості МВК Володимир Устинський повідомив, що 52% з виробленої у 2018 продукції в місті – виробництво і постачання тепла, газу і електрики. До 45% зросло виробництво у переробній галузі.

Зросло виробництво на “Локомотиворемонтному заводі” – до 350%. Там мали понад 7 мільйонів прибутку, на відміну від 2017 року, коли була така ж сума збитків. Також нарощували потужності “Тайко Електронікс” та “ВО “Карпати”. Натомість припиняє свою діяльність “Івано-Франківський м’ясокомбінат”.

Найбільше податків на доходи з фізичних осіб сплатило ВО “Карпати” – 43 мільйоги гривень, як і створило найбільше робочих місць (загалом понад 3600 осіб).

Щодо інвестицій, то Устинський каже, що за кількістю залучених грошей на одну особу Івано-Франківськ – другий в Україні після Києва.

“Локомотиворемонтний завод показав, що це було правильне рішення міста викупити його. Тому даю доручення попрацювати, щоб зберегти виробництво на “Промприладі”, це одне з найстаріших виробництв в місті”, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry