Водій, котрий збив дворічну дівчинку у візку на переході, був тверезим. Каже, що поспішав

Автор: Турій Роман

25 Mar, 2019 13:49

Поділитись публікацією
Водій, котрий збив дворічну дівчинку у візку на переході, був тверезим. Каже, що поспішав

Як інформувала “Галка” раніше, вранці 25 березня на Пасічній водій на зустрічній смузі збив дитину на переході (ФОТО). Очевидці влаштували над ним самосуд.

Згодом стало відомо, що у дворічної дівчинки, котру в колясці на переході збив водій-порушник, травма носа та черепно-мозкова травма.

У обласному наркологічному диспансері, куди водія відвезли на освідчення, кореспонденту “Галки” вдалося поспілкуватися з винуватцем ДТП. До слова, ознак сп’яніння у нього не виявили.

33-річний Михайло свою вину визнає. Пояснив, що поспішав.

“Поспішав. Віз знайомого з лікарні, у нього перелом ноги, їхали з похорону на роботу, не встигали. Сам розумію ситуацію, не хотів, щоб так сталося, у самого є дитина. Мені дуже шкода, що так сталося”, – сказав чоловік.

Він наголосив, що не втікав з місця події, а вийшов з машини, аби допомогти дитині. В цей момент на нього накинулися і побили очевидці ДТП.

Тим часом у обласній дитячій лікарні завершилося повне обстеження травмованої дівчинки. Остаточний діагноз – струс мозку. Лікарі наполягали на госпіталізації дитини, однак мама забрала її додому. Про це повідомив “Галці” головний лікар обласної дитячої лікарні Радислав Кортурбаш.