Водіїв закликають бути обережними на дорогах у високогір’ї Карпат через негоду

Автор: Зелінська Таня

21 Лип, 2021 17:36

Водіїв закликають бути обережними на дорогах у високогір’ї Карпат через негоду

Інтенсивні опади протягом 20 липня та ночі 21 липня спричинилися до підйому рівнів води у гірських річках і потоках Івано-Франківщини. У зв’язку з ускладненням погодних умов Службою автомобільних доріг введено цілодобовий контроль за надзвичайною ситуацією.

Підприємства дорожньої галузі, відповідальні за експлуатаційне утримання мостових переходів і доріг державного значення, працюють цілодобово.

Для попередження тимчасових ускладнень у русі транспорту та можливого руйнування автомобільних доріг чи їх окремих елементів проведено огляд водовідвідних систем автомобільних доріг та на штучних спорудах.

Першочергову увагу приділено проблемним ділянкам доріг, де створювалась загроза безпеці дорожнього руху в попередніх роках, інформує “Галка” з посиланням на Службу автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Забезпечено безперебійну роботу водовідвідних систем та систем поверхневого водовідводу із проїзної частини та узбіч на автомобільних дорогах загального користування державного значення і на штучних спорудах.

Забезпечено функціонування мобільних бригад для оперативного прибирання сторонніх предметів із проїзної частини доріг, можливої ліквідації локальних руйнувань земляного полотна (розмивів, зсувів, промоїн тощо), які створюють загрозу безпеці дорожнього руху.

Прохання до учасників дорожнього руху бути максимально обережними під час руху дорогами у високогір’ї Карпат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...