Водоекотехпром витратить 730 тисяч гривень на відеонагляд і фейсконтроль

Автор: Застава Максим

13 Dec, 2021 20:09

Водоекотехпром витратить 730 тисяч гривень на відеонагляд і фейсконтроль

Комунальне підприємство “Івано-Франківськводоекотехпром” планує придбати за спрощеною процедурою обладнання систем контролю і відеоспостереження на 730 тисяч гривень.

Читайте також: В Івано-Франківську планують переробляти мул на газ і електроенергію

Про це йдеться на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro, пише Досьє ІФ.

На комунальному підприємстві хочуть встановити охоронну систему на основі магнітних карток, а також систему відеонагляду та відеоідентифікації. Слід відзначити, що потенційні учасники торгів звинувачують у дискримінаційних вимогах до кваліфікації учасників.

Зокрема, йдеться про необхідність надання скан-копії оригіналу відгуку від попереднього замовника аналогічних закупівель, датований не раніше дати оголошення даної спрощеної закупівлі.

Тобто підписані раніше відгуки будуть вважатися такими, що не відповідають вимогам. При цьому обов’язковість отримання оновлених документів ускладнює можливість взяти участь для потенційних учасників торгів.

Слід відзначити, що оголошення про проведення спрощеної закупівлі було опубліковано 6 грудня, а кінцевий термін подання тендерних пропозицій та початок аукціону 16 грудня поточного року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry