Водоканал у соцмережі поділився фотографіями знахідок з каналізації (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

09 Лют, 2015 16:02

Поділитись публікацією
Водоканал у соцмережі поділився фотографіями знахідок з каналізації (ФОТО)

Комунальне підприємство “Івано-Франківськводоекотехпром” виклало у Фейсбуці фото з прочистки каналізації на цих вихідних.

До диспетчерської служби КП «Івано-Франківськводоекотехпром» повсякденно надходить значна кількість заявок на прочистку дворових каналізаційних мереж. Тільки протягом вихідних днів працівниками підприємства ручним методом прочистки з подальшим використанням спецтехніки для промивки мереж (автомобілі «Ракета») було виконано роботи за дванадцятьма адресами, йдеться на сторінці “Водоекотехпрому” у Фейсбуці.

А саме: Вовчинецька, 187, Петлюри,25, Вовчинецька, 182А, Пасічна,20, Незалежності, 36 та 36А, І.Павла ІІ, 23 та 25, Вовчинецька, 196 та 198, Ст.Бандери,12.

Було виявлено й ліквідовано складні забруднення. Зокрема, працівники “Водоекотехпрому” виловили побутове сміття, харчові відходи, жирові відкладення, ганчірки, целофанові пакети, навіть свинячу кишку.

Людський фактор у випадках засмічення побутової каналізації посідає перше місце. Недбале відношення до правил експлуатації каналізаційних мереж є найчастішою причиною забруднень.

Тож, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» закликає мешканців міста не викидати у каналізацію не призначені для того відходи і не перетворювати каналізацію у сміттєпровід.

До слова, публікувати фото подібних знахідок недавно радив міський голова.