Водолаз МНС, колишній акушер, відкрив виставку фотографій до Дня рятувальника

Автор: Людмила Баран

17 Вер, 2014 13:36

Водолаз МНС, колишній акушер, відкрив виставку фотографій до Дня рятувальника

Працівники Управління державної служби з надзвичайних ситуацій сьогодні, 17 вересня, святкують професійне свято. Напередодні  відкрилася тематична виставка фотографій Мирослава Яворського в аварійно-рятувальному загоні ДСНС на вулиці Хмельницького.

65-річний Мирослав Яворський присвятив свою виставку фотографій різним сферам  роботи рятувальників. У збірці представлені документальні та художні світлини, портрети та пейзажі.

“Це – вже шоста моя виставка. До того я презентував свої твори в Івано-Франківську, Коломиї, Рівному та Палаці “Україна” в Києві. Фотографією захоплююся з дитинства”, – повідомив автор.

У минулому Мирослав Яворський  встиг освоїти слюсарну та токарну  справи, у студентські роки був спортсменом-велогонщиком та командиром будівельних загонів. Здобув освіту акушера-гінеколога і працював за цією спеціальність до 2002 року в Рівному. Є автором медичних інструментів та пристроїв, які широко використовуються у лікарській практиці. Заснував один з перших в Україні “Кабінет шлюбу та сім’ї”.

Ось уже десять років він працює на оперативній роботі у водолазному і гірському пошуково-рятувальному підрозділах МНС України. Приймав участь у пошукових та рятувальних роботах в горах, на водних об’єктах, під час повеней та при ліквідації інших надзвичайних ситуацій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry