Воду в Івано-Франківську можна пити з-під крана

Автор: Людмила Баран

09 Jun, 2014 12:12

Поділитись публікацією
Воду в Івано-Франківську можна пити з-під крана

Питна вода у місті відповідає всім нормам та є однією з найкращих в Україні. Втім, через незадовільний стан труб її якість може погіршуватися. Тому перед вживанням її слід кип’ятити.

Лаборанти КП «Івано-Франківськводоекотехпром», яке здійснює постачання води у місті, щогодини її перевіряють. З’ясовують, чи очищена питна вода за вмістом хлору та інших речовин відповідає нормам.

Про це працівники підприємства розповіли 7 червня під час Ярмарку ідей “Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку”. Вони частували всіх охочих водою, яка подається в оселі міста. Її  відібрали  з водогону біля фонтану на Площі Ринок.

Головний технолог та працівники відділу лабораторного контролю ознайомили охочих з новітнім обладнанням, придбаним за кошти Світового банку, за допомогою якого можна зробити аналіз води на твердість та вміст у ній заліза. Представили показники якості води, що постачається у місті, які свідчать про її високу якість. Показники є одними з найкращих поміж інших міст України.

“Воду, яку подають в помешкання жителів міста, можна пити одразу. Але оскільки не кожен може бути впевненим у якості труб, по яких вона надходить, то перед вживанням її слід кип’ятити”, – розповіла працівниця бактлабораторії пані Вікторія.

Через зношеність та застарілості водопровідних мереж може виникати вторинне забруднення води. На сьогодні значна частина труб у місті вкрай потребує заміни й реконструкції.