“Воїни змушують росіян перейти в оборону” – командир прикарпатської бригади ТрО Володимир Мартинюк

Автор: Зелінська Тетяна

11 Тра, 2023 11:48

Поділитись публікацією
“Воїни змушують росіян перейти в оборону” – командир прикарпатської бригади ТрО Володимир Мартинюк

Командир окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ полковник Володимир Мартинюк повідомив, що воїни-тероборонівці з Франківщини не тільки відбивають ворожі атаки, але й змушують противника окопуватися та переходити до оборони.

Про це йдеться на Military Media Center, інформує “Галка” з посиланням на ArmyInform.

«Івано-Франківська окрема бригада Сил Територіальної оборони ЗСУ утримує оборону на Запоріжжі. Тут російські загарбники періодично застосовують авіацію, артилерію, танки та бронетехніку, постійно працюють ворожі снайперські групи. Проте наша бригада відстоює свої позиції та не дає ворогу жодних шансів на прорив», — розповів командир бригади.

За його словами, окрема бригада ТрО понад рік веде бойові дії та стримує натиск кремлівського окупанта.

«Мужні воїни з Прикарпаття не лише відбивають атаки російського ворога та зупиняють його на своїй ділянці, але й змушують росіян добряче окопатися та перейти в оборону», — зауважив він.

Володимир Мартинюк наголосив, що зараз дуже важливо зрозуміти, що замість нас ніхто не прийде воювати. Визволення нашої незалежної землі залежить виключно від нас.

«Участь кожного українця має бути для наближення Перемоги: хто не воює — працює для розвитку економіки, волонтерить і закуповує для війська амуніцію, дрони чи автомобілі. Вклад кожного з нас важливий. І якщо ми це будемо розуміти — то жодне зло у світі не зможе зламати нашу рідну Україну, нашу волю до свободи!» — додав він.