Володимир Кличко після семирічної перерви повертається на американський ринг

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2015 22:06

Поділитись публікацією
Володимир Кличко після семирічної перерви повертається на американський ринг

На легендарній арені “Madison Square Garden” в Нью-Йорку Володимир Кличко в ніч проти неділі приблизно о п’ятій ранку за київським часом захищатиме титули чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBA, IBF, WBO, IBO і журналу “The Ring”. Суперник 39-річного українця – американець Браянт Дженнінгс, 30 років.

Востаннє чемпіон тут проводив бій більше семи років тому, перемігши у доволі нудному протистоянні росіянина Султана Ібрагімова.

30-річний Дженнінгс – нова надія американців на повернення домінування в найпрестижнішому боксерському дивізіоні. Це домінування припинилося в середині 90-х, коли британець Леннокс Льюїс нокаутував Майка Тайсона. Після Леннокса, в середині першого десятиліття 2000-х “королями” рингу стали брати Клички.

Власне, у США поєдинок Кличка з Дженнінгсом саме під гаслом “повернення колишньої слави” й презентується. Сам суперник Кличка теж висловлюється в унісон з очікуваннями:

“У мене вистачить атлетизму й навичок, щоб стати першим і повернути пояси додому, в Америку. Кличко царював надто довго, мій тріумф стане вагомим досягненням”, – каже Браянт Дженнінгс.

150423182553_bryant_jennings_624x351_epa

Провідні американські боксерські аналітики вже давно критикують братів Кличків за брак видовищності у їхніх боях і розмірковують про кризу у суперважкому дивізіоні світового боксу. Через такі стереотипи Кличків нечасто допускали на американський ринг – ринг із найвищими гонорарами.