Володимир Тищенко: «У «Голосі» люди, які досягли феноменального успіху у своїй роботі

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2019 23:01

Володимир Тищенко: «У «Голосі» люди, які досягли феноменального успіху у своїй роботі

Команда «Голосу» – професіонали у різних сферах, які, прийшовши до влади, своєю робою зможуть показати справжній прогрес країни.

Відомі волонтерки у сфері медицини та успішний підприємець, кандидат по 87 округу Володимир Тищенко обгвоорили ситуацію та необхідні зрушення у сефрі охорони здоров’я з лікарям та працівниками медустанов.

Олександра Устінова та Ольга Стефанишина — відомі волонтерки, які зробили справою свого життя реформування української медицини та створення людських умов і для пацієнтів, і для лікарів.

«Завдяки електронному декларуванню та системі ProZorro, через яку проводять державні закупівлі , добре видно зловживання. Люди стали мільйонерами в той час як половина лікарень просто вимагають капремонту», зазначили вони.

Володимир Тищенко дав оцінку нинішній реформі у сфері охорони здоров’я:

«Я неодноразово чув, що в останні роки у нас в Україні відбулась медична «реформа». Так, звісно, є певні позитивні зрушення, але якщо в нас лишилися старі обшарпані лікарні, якщо зарплатня звичайного лікаря мізерна, якщо в установі нема обладнання для пацієнтів, якщо за все потрібно платити і квітнуть корупція та побори — то це ніяка не реформа, а лише замилювання очей!» – каже Тищенко.

«Натомість я абсолютно переконаний, що якби у владу прийшли Олександра Устінова та Ольга Стефанишина, то ми б дуже швидко відчули неабиякий прогрес. Ці тендітні дівчата змогли зрушити гори без жодних повноважень, уявіть, що чого вони зможуть добитися отримавши повноваження змінювати країну! Друзі, #Голос – це зміни. Кожен член нашої команди — це шанс для України на краще майбутнє! Кожен голос важливий!» – додав він.

*Політична реклама

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry