Володимир Зеленський обурився, що не зважаючи на вірність Україні, його все одно “змішали з лайном”

Автор: Турій Роман

13 Aug, 2014 12:20

Поділитись публікацією
Володимир Зеленський обурився, що не зважаючи на вірність Україні, його все одно “змішали з лайном”

Шоумен Володимир Зеленський наголосив на тому, що дехто невірно зрозумів його коментар стосовно можливих санкцій України проти російських артистів.

Керівник “Студії Квартал 95” заявив, що він однозначний патріот і відмовляється від усіх концертів в Росії. Однак його все одно примудрилися “змішати з лайном”, повідомляє Tabloid.

На думку Володимира, його останній пост про санкції неоднозначно сприйняли.

“Коли концерт Слави Вакарчука забороняли в Пітері – ми всі були шоковані і підтримували його. Так само і я закликав ставитися вибірково до тих людей, яким намагаються заборонити в’їзд на територію України – багато хто з російських зірок не підтримують політику Путіна, а навпаки, підтримують Україну”, – почав пояснювати Зеленський.

“Пугачова, Макаревич, Ахеджакова, Басилашвілі, багато інших акторів на нашому боці – ми ж не можемо забороняти їм в’їжджати в країну? Чому хтось вирішує за нас, кому можна в’їжджати, а кому – ні? Цього я не можу зрозуміти, і саме це я мав на увазі”, – наголосив артист.

“А це перевертають в пресі і пишуть, що я за те, щоб пускали сюди всіх тих, які перестали вже для мене бути зірками. Ті, хто подався в політику – до них можна, напевно, застосовувати санкції – обережно, але потрібно. Але не до всіх”, – заявив Зеленський.

До речі, Володимир зазначив, що розуміє, чому Латвія не пустила до себе співачку Валерію.

“Якщо ми говоримо конкретно про Валерію – це зовсім інше питання. Я розумію, чому прибалти це зробили, і чому українці можуть зробити щодо Валерії те ж саме. Тому що нам тут дуже важко, а вона, не думаючи, висловлює свою думку. Але до всіх так, як до неї, не можна ставитися”, – підкреслив Володимир.

Шоумен також зауважив, що сам він має чітку позицію.

“Розумієте, якщо російські виконавці висловлюють антиукраїнські погляди, для мене вони просто перестають бути зірками. У мене ж однозначна позиція – ось ми зараз, наприклад, повинні виступити перед бійцями АТО з концертом, – але я ж не дзвоню в усі дзвони, розповідаючи це пресі, не роблю з цього піар, тому що це некрасиво. А мене звинувачують у всіх гріхах”, – також заявив Зеленський.

Володимир, до речі, повідомив, що “95 Квартал” зараз не їздить з концертами до Росії, хоча їх всюди запрошують, як і раніше.

“Помітили, що нас не було ні в Юрмалі, ніде? Ви ж розумієте, яка зараз обстановка в країні… Ми ж адекватні люди, ми ж не можемо плювати на ситуацію в країні, таку складну”, – сказав артист.

На запитання, як він ставиться до того, що дехто з українських артистів все ж виступали в Юрмалі, Зеленський відповів:

“Знаєте, мені складно відповідати на це запитання. Я б взагалі не хотів, щоб політика і шоу-бізнес змішувалися. Не хотілося б дійти в розмові до того, що всі наші, які виступають не на території України, – “козли”. Так само теж не можна. Це ж наші люди”.

“Іноді, буває, хтось щось не подумавши ляпнув, або помилився – теж буває. Зараз взагалі дуже важко щось говорити: навіть мене, людину з однозначно проукраїнською позицією, і то примудрилися змішати з лайном. Причому за що? За те, що 15 років я критикував владу, жартував про всіх цих політиків? І теж, все переживали за нас, батьки хвилювалися, дзвонили і говорили: “Вова, закрий вже рота, подумай про сім’ю”, – обурився Володимир.

“В цілому, це особистий вибір кожного – куди їхати і де виступати, це все на їх совісті”, – зауважив шоумен.

“Якщо чесно, я вважаю, що якщо люди б не прийшли на їхні концерти, – це вже і була би наш відповідь і санкції, яких достатньо”, – зазначив Володимир.

“Звичайно, якщо людина постійно, не один раз, не помилково агресивно висловлюється проти українського народу – це зовсім інша справа. Ці люди, звичайно, повинні потрапляти під санкції. Ці люди перестали бути зірками – вони стали політичними діячами; більш того, я навіть російськими їх не можу вважати. І оцінювати їх треба як політичних діячів. Особисто мені такі люди просто перестають бути цікавими, тож про них я навіть висловлюватися не хочу”, – сказав Зеленський.