Волонтери передають на Схід чотири автомобілі з Німеччини (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

17 Жов, 2014 18:08

Поділитись публікацією
Волонтери передають на Схід чотири автомобілі з Німеччини (ФОТО)

Франківська група волонтерів «Бажаєш перемоги? Допоможи армії» представила 17 жовтня машини, які будуть долати бездоріжжя в зоні АТО.

Серед автівок є реанімобіль “Покрова”, прикрашений символічними  написами. Як розповідають волонтери, його на фронті чекають вже більше місяця. З ним дуже складно було пройти кордон – “дякуючи митній службі”.

“Цю машину отримає волонтерська група лікарів, які будуть надавати допомогу військовим в зоні бойових дій”, – повідомив Станіслав Бурчак.

За словами волонтерів, машини дуже коштовні. Ціна одного “Volkswagen T5” після ремонту –  10-15 тисяч євро. Лагодженням автомобілів волонтери займалися самі. Кажуть, що фільтри до всіх машин отримали безкоштовно від благодійників.

Волонтери групи «Бажаєш перемоги? Допоможи армії», які організувалися у Фейсбуці, вже придбали реанімобіль “Укропчик”, який успішно працює в зоні АТО. Крім того, на пожертви українців вони закуповують й  інші речі, в яких виникає потреба.Через свої контакти покупки роблять переважно за кордоном, в Німеччині.

“Буває, що треба купити бронежилети, візки. Те, що зустрічаємо в Німеччині за хорошими цінами, мусимо це купувати, тому що декотрі речі настільки якісні, в Україні таких не знайти”, – сказав Станіслав Бурчак.

Він зауважив, що було б значно простіше, якби їм не ставили завдання придбати саме повнопривідні буси.  Ці машини-всюдиходи вдвічі дорожчі від решти. Зате, як зазначають волонтери ,  в цих автівок  “всі чотири колеса працюють на перемогу”.

Теги: