Волонтери побували на крайніх блок-постах: голодні прикарпатські військові зустрічали їх зі сльозами

Автор: Турій Роман

20 Лис, 2014 16:23

Поділитись публікацією
Волонтери побували на крайніх блок-постах: голодні прикарпатські військові зустрічали їх зі сльозами

Днями активісти обласної “Народної Самооборони” повернулися з зони АТО, куди возили гуманітарну допомогу захисникам неподільності України.

Завданням волонтерів було доставити допомогу безпосередньо на лінію фронту. Тож прикарпатці побували зокрема в Кримському, Краматорську, Лисичанську, були й в Маріуполі.

Враженнями від поїздки “Галці” поділився волонтер Андрій, з позивним “Берет”. За його словами, на крайніх блок-постах у бійців є чимало потреб. Їм не вистачає навіть елементарних речей, таких як їжа, зокрема закрутки та цигарки.

“Хлопці там дуже бідно живуть, їсти немає шо. В них навіть немає банального туалетного паперу, їм держава нічого не дає. Ми приїхали, вони зразу – “є якісь закрутки, сало, чи огірок? Ми вже не можемо ті тушонки їсти..” “, – згадує Андрій.

Також військовим бракує теплого одягу, тож привезені бушлати розійшлися “як гарячі пиріжки”. Активіст каже – при зустрічі з земляками вояки плакали. Та незважаючи на труднощі, патріотичний дух у них на високому рівні.

“Берет” порівнює – на відміну від військових, правоохоронці МВС в тилу мають повне забезпечення та хорошу зброю. Хоча й перебувають не на передовій.