Волонтери поповнили реанімобіль обласної дитячої лікарні важливим обладнанням (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

25 Кві, 2019 07:52

Волонтери поповнили реанімобіль обласної дитячої лікарні важливим обладнанням (ФОТО)

В області багато віддалених та гірських районів, де транспортування важкохворих дітей до лікарень ускладнено, саме від апарату ШВЛ (штучної вентиляції легень) часто залежить життя дитини.

24 квітня відбулося вручення сучасного медичного обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні.

З допомогою транспортного апарату можна переносити і транспортувати дітей з авто у санавіацію чи лікарню. Сучасний апарат медичній установі подарував благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто», інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

За словами представника банку Лесі Білан, фонд вирішує комплексно проблеми хворих дітей в конкретних лікарнях і відділеннях Івано-Франківської області. «Ми намагаємося врятувати якомога більше дитячих життів. Для цього організація постійно радиться з професіоналами , і з самими батьками хворих дітей», – наголосила Леся Білан.

Апарат ШВЛ – це вкрай необхідне обладнання у реанімації. Його підключають, коли дитина сама не може дихати. Це це обладнання підтримує життя дитини під час операції, коми та реанімації. Тому його ще називають «обладнання останньої надії».

Обласна дитяча клінічна лікарня має 20 стаціонарних апаратів ШВЛ. Головний лікар ОДКЛ Радислав Котурбаш каже, що для транспортування хворих дітей обладнання не було. Тепер в області це єдиний реанімобіль, який має такий апарат.

«Таке обладнання нам було дуже потрібне, адже лише за минулий рік транспортували ми 500 дітей, 300 з них на апараті ШВЛ. Дане обладнання уже встановлено в реанімобіль, це показує, що ми готові в будь-який час їхати на допомогу діткам. До сьогодні такого апарату лікарня не мала, лікарям доводилося стаціонарне обладнання пристосовувати до реанімобіля», – зазначив лікар.

Вартість апарату ШВЛ HAMILTON-T1 становить 1 028 270 грн. Як зазначила Леся Білан, сьогодні також передали апарат ШВЛ дитячий HAMILTON-С1 вартістю 849 580 грн Калуській центральній районній лікарні.

Гроші, а це майже 2 мільйони гривень, пожертвували клієнти банку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...