Волонтери закликають Мирослава Петрика, якому виділили з бюджету 470 тисяч гривень на квартиру, віддати кошти сім’ям бійців АТО

Автор: Турій Роман

13 Лис, 2015 07:53

Волонтери закликають Мирослава Петрика, якому виділили з бюджету 470 тисяч гривень на квартиру, віддати кошти сім’ям бійців АТО

Франківські волонтери закликають та сподіваються, що начальник міського управління культури Мирослав Петрик, котрому днями міський голова виділив з міського бюджету 470 тисяч гривень на придбання житла віддасть кошти сім’ям бійців АТО.

Ситуація неабияк сколихнула та обурила волонтерське середовище Івано-Франківська.

“Ось Вам війна і справедливість. За кого наші солдати воюють.
За інтереси Петрика, поки війна Петрик квартиру купить, а що за 100 000 може купити мама солдата, якого вже немає”, – пише волонтерка Nataliya Serbyn.

З закликом до Петрика пожертвувати кошти на потреби бійців АТО та їх сімей в мережі Фейсбук звернулась волонтерка Наталія Перцович:

“Дітям загиблого бійця Тараса Шевченка треба нове житло. І якщо про чудових і вихованих Сергійка і Сніжанку не подумав Віктор Анушкевичус, коли виділяв кошти на придбання ще одного житла начальнику управління культури міста Івано-Франківська Мирославу Петрику, то про них подбаємо ми – волонтери, громадські активісти, журналісти.
Що має робити Мирослав Петрик з отриманими бюджетними коштами в сумі 475 000 грн? Думаю, що скоро він прийме правильне рішення”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...