Волонтерів кличуть відновлювати старий гуртожиток для переселенців у Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

28 Mar, 2022 15:34

Поділитись публікацією
Волонтерів кличуть відновлювати старий гуртожиток для переселенців у Франківську (ФОТО)

Урбаністична лабораторія «METALAB» запрошує іванофранківців та гостей міста долучитися до відновлення старого університетського гуртожитку ІФНТУНГ.

Наразі їм потрібна допомога з очищенням стін приміщення, шпаклюванням, ґрунтуванням, фарбуванням та прибиранням.

«Один поверх гуртожитку – це 500 м2,  понад 20 приміщень з площею стін 1200 м2. І таких поверхів у нас є 4. Щодня до нас долучаються щораз більше волонтерів. Але цього поки недостатньо, щоб якнайшвидше завершити роботу», – говорять організаторки.       

Щоб стати волонтером, потрібно просто прийти на об’єкт.Особливих навичок для цього не вимагають, у METALAB обіцяють всьому навчити та все показати. Зараз команда працює там щодня з 10:00 до 19:00. Всіма необхідними інструментами та розхідниками забезпечують. З собою  просять брати зручний, теплий одяг, який не шкода, пише Галка

Детальніше про адресу, у цілях безпеки, пишіть на сторінки METALAB у FB –  @metalab.space; Inst – @metalab.if  або телефонуйте за номером 0505801981 (Любомир). 

Проєкт також можна підтримати й фінансово за посиланням –  https://www.metalab.space/housing-ivano-frankivsk-2022

Відновлення університетського гуртожитку – перший пілот METALAB у межах проєкту «ко-Хати». Мета цього проєкту – створювати помешкання для переселенців, які змушені були покинути свої власні домівки. У новому гуртожитку зможуть оселитися близько 150 людей.      

Відновлення університетського гуртожитку ініціювали викладачі та професори ІФНТУНГ у межах проєкту «Другий дім ІФ». Його мета – створювати помешкання для переселенців, які змушені були покинути свої власні домівки. У новому гуртожитку зможуть оселитися близько 150 людей. METALAB долучився до цієї ініціативи з проєктом «ко-Хати». Відновлення гуртожитку стане їхнім першим пілотом у цьому проєкті.
 

Фото –  Анастасія Куберт, Богдан Волинський.