Волонтери Коломийщини перетворили автобус у банно-пральний комплекс для воїнів (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

13 Чер, 2024 19:40

Поділитись публікацією
Волонтери Коломийщини перетворили автобус у банно-пральний комплекс для воїнів (ВІДЕО)

Ініціатором створення такого комплексу для військових став учитель ліцею Роман Сікорський. Загалом від початку війни волонтери вже обладнали чотири банно-пральні комплекси для захисників.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сюжет “РАІ”.

Директор П’ядицького ліцею Віталій Костюк розповів, що цього разу зробити такий комплекс вирішили на базі автобуса. До роботи долучилися працівники освітнього закладу та учні. 

“До роботи було залучено дуже багато людей. Допомагали виготовляти певні деталі учні восьмого, девʼятого та десятий клас”, – розповідає Костюк.

Запит на створення банно-прального комплексу вчитель ліцею Роман Сікорський отримав від свого одногрупника, а тепер воїна ЗСУ Володимира Лукінчука.

“Окрім того, що комплекс виконує функції душу, він ще й виконує функції прання одягу. Щоб людина вийшла звідти чиста і в чисте одягнулася. Тому там є три душові кабіни, дві сушки та пралки, сауна на трьох чоловік”, – каже Сікорський.

Володимир Лукінчук додає, що завдяки такому банно-пральному комплексу він може на мить відчути себе ніби вдома. Воїн допомагав правильно облаштувати цей комплекс, щоб він відповідав потребам. За банею на колесах захисник приїхав з Харківщини.

Як писала “Галка”, на Коломийщині виготовили та відправили на фронт лазне-пральний комплекс. Реалізували цей запит військових об’єднання «Освітяни Коломийщини».