Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

30 Жов, 2022 15:02

Поділитись публікацією
Волонтери придбали обладнання для машин швидкої допомоги, які рятуватимуть бійців на фронті (ФОТО)

Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» придбали медичне обладнання для п’яти машин швидкої допомоги, які працюватимуть на фронті. Машини, нещодавно куплені в Європі, потребували додаткового оснащення – тепер їх повністю укомплектують для проведення реанімаційних заходів.

«Сьогодні ми нарешті отримали обладнання для «швидких». Зазвичай волонтери беруть на Заході вже вживане і привозять те, що є. Це – абсолютно нове обладнання», – пояснює Порошенко.

Це кисневі балони, системи для дозування ліків під крапельницями, якісні моделі ліжок. Також дефібрилятори з можливістю робити кардіограму, апарати штучної вентиляції легень. Є ноші, спеціальне обладнання для підігрівання крові, яка буде вводитися у випадку великої втрати крові.

«Все це буде змонтовано в автомобілях підвищеної прохідності, які декілька днів тому були передані нашим воїнам. І повністю обладнані машини приступлять до порятунку життя поранених українських захисників», – зазначає Петро Порошенко.

Вартість медичного устаткування – близько 4 млн грн. Традиційно Фонд Порошенка подвоює суму коштів, зібрану волонтерами ГО «Справа Громад».

Загалом з 24 лютого Фонд Порошенка, компанія «Рошен» та волонтери ГО «Справа громад» спрямували на підтримку ЗСУ більше 1 млрд 650 млн грн. За ці кошти були придбані сотні бронежилетів та кевларових шоломів, зброя (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), пікапи, вантажівки та бронемашини, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, пічки-буржуйки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очищування води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Читайте також: Членство України в НАТО і вигнання росії з ООН: Порошенко закликав світ жорстко провчити путіна за загарбання українських територій