Волонтери #SaveUkraineNow(SUN) відправили велику партію засобів зв’язку на передову (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

02 Лют, 2023 09:57

Поділитись публікацією
Волонтери #SaveUkraineNow(SUN) відправили велику партію засобів зв’язку на передову (ФОТО)

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав військовим засоби зв’язку та комплектуючі загальною вартістю понад 500 тисяч гривень.

Читайте також: Волонтери #SaveUkraineNow(SUN) відзвітували про рік роботи

Зокрема, на передову відправлено 8 автомобільних радіостанцій Motorola та 50 акумуляторних батарей до ручних радіостанцій Motorola. 

Обладнання уже в одній з гарячих ділянок фронту допомагає прикарпатським захисникам виконувати бойові завдання, передає “Галка”.

«Засоби зв’язку залишаються однією з найбільш потрібних позицій, — розповідає представник #SaveUkraineNow(SUN) Тарас Герула.    Зараз є великий запит саме на акумулятори до ручних радіостанцій, ми закуповуємо їх великими партіями, замовляємо з-за кордону».

З початку повномасштабного вторгнення SUN передав військовим засобів цифрового радіозв’язку загальною вартістю понад 17 мільйонів гривень.

Волонтери зазначають, що  окрім зв’язку також потрібні дрони, автозапчастини, комплектуючі та колеса. 

«Ми вдячні нашим постійним партнерам та колективам, що підтримують нас  з ініціативою перерахунку одноденного заробітку. Саме завдяки регулярним внескам, ми можемо допомагати військовим і планувати закупівлі. — додають у SUN».

Координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) створений після 24 лютого громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки силам оборони з Івано-Франківської області  на передовій.  За майже рік роботи організації вдалося залучили понад 2 мільйони доларів допомоги. 

SUN опікується франківською бригадою ТРО (7 батальйонів), окремими стрілецькими батальйонами, окремою гірсько-штурмовою бригадою, бригадою тактичної авіації, спецпідрозділами НГУ та МВС, іншими військовими підрозділами з Прикарпаття.