Волонтери #SaveUkraineNow(SUN) відзвітували про рік роботи

Автор: Костинюк Олександр

05 Mar, 2023 16:17

Поділитись публікацією
Волонтери #SaveUkraineNow(SUN) відзвітували про рік роботи

На зустріч зібралися військові прикарпатських підрозділів, партнери, волонтери та представники командування сил Територіальної оборони ЗСУ – Оксана Сироїд та Антон Рубан.

Читайте також: Прикарпатські волонтери забезпечили снайперську групу гвинтівками та набоями (ФОТО)

За рік SaveUkraineNow(SUN) залучив 2 251 036 доларів для підтримки прикарпатських підрозділів. Внески надходять від бізнесів, фондів, громад, а також індивідуальних благодійників, передає “Галка”.

«Нам вперше вдалося зібрати разом тих, для кого ми працюємо – наших захисників. Дехто щойно з передової й відразу вирушає назад. А також тих, хто нам допомагає: це наші партнери, волонтери та друзі, – розповів представник #SaveUkraineNow(SUN) Тарас Герула. – Радіємо, що змогли подякувати більшості особисто, та мали честь вручити відзнаки й подяки від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного».

З першого дня центр працює виключно із запитами командування підрозділів з Прикарпаття на передовій і передає допомогу офіційно, за документами. Пріоритети визначають спільно з військовими. За цей час волонтери закуповували все – від товарів для облаштування позицій, інструментів, амуніції, засобів зв’язку, оптики, медичних товарів, автомобілів до протимінного взуття та навіть понтонної переправи. 

Окрім офіційних відзнак Генштабу, гості отримали особливі сувеніри – унікальні вимпели з шевронами прикарпатських підрозділів і цитатою Головнокомандувача, які він підписав особисто. 

Довідково. Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN) створений громадськими організаціями та бізнесами, разом з військовими для системної підтримки прикарпатських підрозділів на передовій у лютому минулого року.

Центр допомагає силам оборони Прикарпаття: 102 бригаді територіальної оборони, окремим підрозділам сформованим на території області після 24 лютого, а також військовим частинам з пунктами дислокації на Івано-Франківщині – бригаді тактичної авіації, гірсько-штурмовій бригаді, батальйону ППО, Нацгвардії та спецпризначенцям.