Вона малює картини, він – продає авторські футболки: як закохані прикарпатці творчістю допомагають ЗСУ (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

12 May, 2022 21:17

Вона малює картини, він – продає авторські футболки: як закохані прикарпатці творчістю допомагають ЗСУ (ФОТО)

Івано-франківська інстаблогерка Ірина Симчич малює картини, аби допомогти українським військовим.

Долучитись до благодійної творчості вирішив і хлопець Іри – Богдан Мальований, він створює унікальні футболки з авторськими малюнками, а 85% прибутку передає на ЗСУ, пише Галка.

“Десь на третьому тижні повномасштабної війни захотілось сублімувати емоції в якусь творчість. Спробував сканографію – побачив таку техніку в ТікТок і вирішів, що це мені під силу. Паралельно моя Іра малювала свої перші картини. Я радив їй створити благодійний аукціон, кошти з якого спрямувати на потреби наших захисників. Вона вагалась, бо трохи недооцінює свої таланти (однак аукціони таки проводяться і картини продаються по 5-20 тисяч грн.) Тому я вирішив і свої “скани” роздрукувати, щоб зайнятись благодійністю”, – розповідає Богдан.

Блогерка Ірина Симчич провела вже кілька аукціонів, більше про це читайте тут.

Футболки, які створив франківець Богдан Мальований, мають різні дизайни: є камуфляж з облич Зеленського, Кіма та Арестовича; камуфляж з обличчя Степана Бандери і футболка з Зеленським.

“Проблема в тому, що така “картина”, як моя, підійде не в кожен дім, а от на футболках зображення виглядає гармонійно. Мій товариш займається друком на полотнах. Він згодився переобладнати один принтер для виготовлення футболок. Поки він займався таким майструванням, я створив ще три дизайни: камуфляж з облич Зеленського, Кіма та Арестовича; камуфляж з обличчя Степана Бандери і наш бестселлер з Зеленським.”

Продаж футболок Богдан запустив ввечері 7 числа, і вже 10 травня мав близько 50 замовлень. 85% прибутку він пересилає на ті ж цілі, які Іра Симчич робить для ЗСУ в Instagram.

“Тобто з цих 50 футболок вийде десь 16000 грн. Футболки будемо робити, доки буде попит. Усі подальші експерименти і розширення асортименту залежать від зацікавлення людей і їх фінансової підтримки, оскільки своїх коштів на запуск чогось нового зараз немає. Я повністю переключився на навчання та волонтерство/благодійну діяльність, і моя Іра також перестала працювати, а найменші прибутки донатить нашому війську. Хотілось би співпрацювати з різними локальними виробниками – хоч вироби з глини, хоч крафтове пиво! Робити спільні проекти для одночасної підтримки економіки та армії. Тому, якщо це читає людина, яка може запропонувати свої послуги заради спільної мети – напишіть мені @obriy.apparel

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry