“Вони не дивляться на білі прапори”, – боєць батальйону “Івано-Франківськ” повернувся з Іловайська (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

02 Sep, 2014 17:54

Поділитись публікацією
“Вони не дивляться на білі прапори”, – боєць батальйону “Івано-Франківськ” повернувся з Іловайська (ФОТО)

Сьогодні, 2 вересня, до міста повернулася друга група бійців батальйону “Івано-Франківськ”, які вирвалися з оточення під Іловайськом. 

Ті бійці батальйону, які приїхали до Івано-Франківська вчора, сьогодні зустрічають своїх побратимів. Також присутні родичі бійців.

Вони приїжджають на автобусі, в руках у них автомати. Заїжджають у двір одного з приміщень МВС, за ними міліціонери закривають ворота.  Всі мусять чекати, поки вони здадуть зброю, тоді з бійцями можна буде поспілкуватися.

Більшість  відмовляться розповідати про те, що з ними відбулося.  Кажуть, що не хочуть цього згадувати. Просять звертатися за коментарями до керівництва.

Один з бійців поскаржився, що батальйон мали відправляли до Маріуполя, але потім їх перевели до Іловайська. Інші цієї інформації не підтверджують.

“Нашу колону просто розстріляли. Був “Град”, був мінометний обстріл. Не можу вам сказати точно  ні скільки було людей, там було кілька батальйонів,  ні скільки постраждалих. Техніку нам відправили на підтримку, але був настільки сильний обстріл, що її на довго не вистачило. Це війна, тут події повертаються колосально кожної хвилини. Ви вірите у білі прапори? Вони не дивляться на білі прапори”, – розповідає Дмитро Кімачук,боєць батальйону “Івано-Франківськ”, який приїхав учора.

Він повідомив, що батальйон перебував у зоні АТО з 18 серпня. За його словами, бійці, які вирвалися звідти вибігали лісопосадками, дехто потрапив у полон, і згодом їх випустили.

“Наприклад, я два дні лісом бігав, поки мене не підібрали. Це були хлопці з  70-ої бригади, завезли на місце дислокації, де я зустрівся з своїми хлопцями, з командуванням.  Час покаже. Треба загоїти рани. З належною честю відправити тих побратимів, які не повернулися. Ми зараз не знаємо, наскільки довго пробудемо тут”, – говорить пан Дмитро.

Фото Юрій Гриньків\GALKA.IF.UA