“Вони повинні нас назавжди перелякатись”: історик Владлен Мараєв про те, як має скінчитися російсько-українська війна (ВІДЕО)

Автор: Жанна Головенко

05 Бер, 2024 16:15

Поділитись публікацією
“Вони повинні нас назавжди перелякатись”: історик Владлен Мараєв про те, як має скінчитися російсько-українська війна (ВІДЕО)

Владлен Мараєв — історик, співавтор каналу розповів для чого більшовики проводили політику українізації, а також про етноцид українців на росії, який відбувається зараз. Крім того, він пояснив, чому від України зараз залежить доля усього людства і на останок наочно продемонстрував, чому путін — це звичайний брехун та невіглас.

Про це пише “Галка” з посиланням на ютуб-канал “Розмова“.

“Україна не має права, не може підписати документ, за яким визнає, що Крим, Донецька, Луганська,  Херсонська, Запорізька області є рф. Якщо Україна це підписує – ми автоматично руйнуємо весь світ. Бо це офіційний документ, на якому зазначається, що тепер будь-яка інша держава планети може напасти на будь-яку іншу державу планети й змусити офіційно передати частину територій. Підписання таких угод запустить цілий виток війн по цілому світу. Повернеться світ до брутальної, силової, насильницької боротьби “Всі” проти “Всіх”.”

— Чи були колись стосунки України та росії адекватними?

“Московит завжди хоче бути “хозяїном землі руской“ і він ніколи нікого не визнає рівним собі, тому ніколи стосунки не були дійсно адекватними та рівноправними. З тієї простої причини, що ті московити, вони ніколи Україну не сприймали як рівноправного партнера. Вони завжди її (Україну) сприймали як: або щось другорядне, або щось підлегле, або щось несерйозне, фіктивне, фейкове, або як щось слабше, чим можна зневажити, або як щось вороже, те, що потрібно знищити. Тому ніколи ці стосунки не були адекватними”.

“Перед Україною стоїть неймовірно складне завдання. Це завдання такої ваги, такого масштабу, який навіть важко осягнути. Це завдання полягає у тому, щоб змусити росіян визнати українців окремим від себе народом. Але, на мою думку, традицію такого ставлення до українців, закладену на росії сотнями років, зламати нереально. Як би війна не закінчилась, хоч би Збройні Сили України взяли і спалили москву, я не вірю, що росіяни на ментальному рівні визнають, що українці – це рівна для них і інша нація. Вони скоріше будуть нас ненавидіти і сподіватись на помсту, тому більш вірогідним я залишаю другий варіант: Ця війна має закінчитись тим, що вони повинні нас назавжди перелякатись. От реально. Хай вони вважають українців ким завгодно, але хай вони бояться. Бояться нас настільки, що вважатимуть нову війну проти нас дорожчою і небезпечнішою для себе, ніж жити в умовах поганого миру”.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.

 

Читайте також: Хочете жити в незалежній країні — йдіть воювати подалі від дому, — Сергій Філімонов з батальйону “Вовки Да Вінчі” (ВІДЕО)